Noizy - Grande (Prod. by A-Boom)

Share
Embed
 • 
  Loading...
 • Published on:  4/1/2016
 • Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real/Instagram: https://www.instagram.com/noizy/iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/gra...Spotify: https://open.spotify.com/track/47Eq5K...Deezer: http://www.deezer.com/album/12934174Noizy Rap l:Njifem si I pari, Erdha me ferrari,Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari,Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta,Shokt smun mi prek - Se shokt I Kam krejt cuba,ndezi puron si Kur nkuba,Eci vec me tufa,Mos kalo ka terri se Jan cunat me kapuca,Statusin smund ma mrrin kta,Vec se I bojn do rrima,E kalumja ime ktyne Ju duket sikur nfilma,Skena dashni per Ju chi chi man,Skena dashni per Ju bitchy man,Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man,Jam zon private - privat jet,Kta mlypin ntok? Une jam te ret,Kur mbojn si tfort a Ku Ku me det,Kta Po lypin pun? And I'm the chef,Chorus:Grande - bitch you looking at a star call me Grande, 24 plus 7 I am grinding,Grupin tem grupin tem thirre grande,Sille kan dush coz Ima bun dem,Grande - nuk boj kong por boj vepra call me Grande, 24 plus 7 I am grinding,Grupin tem grupin tem thirre grande,Sille kan dush coz Ima bun dem,Noizy Rap ll:Ju Munoni me bo karrier ndersa une jam kthy ne brand,Un nuk e djeki moden permas mu moda m'djek cdo hap,Nese Ti Nuk Ke ni per ne do te thot Qe nuk Ke ec me kohen,Normal ti Ke ni per ne Dhe normal ti e din ca bohet,Kom fansat e flakt grupin e flakt,Biles dhe inaxhit I Kam te flakt,Xhepat e mushem Jan plot e per plot,Sa po derdhen per toke per toke per tok,Cunat hyn mren - nihet prezenca qe dikush Po vjen,Cunat dun ven - silli do Shishe se femnat Po dehen Sonte nuk flejm,Nisna per Plazh masi Ta djegim me 30 vet,Me 30 vet,porosisin 10 Shishe Dhe hapin 2,Kta e bojn per pordh kta e bojn per sy,Na kur jena nclub e bojm me ra shi,And we smoke that ganja up in the VIP
 •        
Loading...

Comment

 • këngëmepërkthimshqip
  këngëmepërkthimshqip 3 months ago+200

  who listening in june 2019

 • ألكساندر Dosku
  ألكساندر Dosku 2 years ago+127

  Njifem si I pari, Erdha me ferrari
  Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari
  Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta
  Shokt smun mi prek - Se shokt I Kam krejt cuba
  Ndezi puron si Kur nkuba
  Eci vec me tufa
  Mos kalo ka terri se Jan cunat me kapuca
  Statusin smund ma mrrin kta
  Vec se I bojn do rrima
  E kalumja ime ktyne Ju duket sikur nfilma
  Skena dashni per Ju chi chi man
  Skena dashni per Ju bitchy man
  Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man
  Jam zon private - privat jet
  Kta mlypin ntok? Une jam te ret
  Kur mbojn si tfort a Ku Ku me det
  Kta Po lypin pun? And I'm the chef
  Chorus:
  Grande - bitch you looking at a star call me Grande
  24 plus 7 I am grinding
  Grupin tem grupin tem thirre grande
  Sille kan dush coz Ima bun dem
  Grande - nuk boj kong por boj vepra call me Grande
  24 plus 7 I am grinding
  Grupin tem grupin tem thirre grande
  Sille kan dush coz Ima bun dem
  Noizy Rap ll:
  Ju Munoni me bo karrier ndersa une jam kthy ne brand
  Un nuk e djeki moden permas mu moda m'djek cdo hap
  Nese Ti Nuk Ke ni per ne do te thot Qe nuk Ke ec me kohen
  Normal ti Ke ni per ne Dhe normal ti e din ca bohet
  Kom fansat e flakt grupin e flakt
  Biles dhe inaxhit I Kam te flakt
  Xhepat e mushem Jan plot e per plot
  Sa po derdhen per toke per toke per tok
  Cunat hyn mren - nihet prezenca qe dikush Po vjen
  Cunat dun ven - silli do Shishe se femnat Po dehen Sonte nuk flejm
  Nisna per Plazh masi Ta djegim me 30 vet
  Me 30 vet
  Porosisin 10 Shishe Dhe hapin 2
  Kta e bojn per pordh kta e bojn per sy
  Na kur jena nclub e bojm me ra shi
  And we smoke that ganja up in the VIP

 • Panos Hatzianestis
  Panos Hatzianestis a years ago+203

  Πόσοι από Ελλάδα το έμαθαν από τις καταλήψεις;😂

 • DobbyIsAFree Elf
  DobbyIsAFree Elf 2 years ago+81

  Good from italy ❤️

 • Haris Curic
  Haris Curic 3 years ago+294

  very good
  greetings from bosnia 😉

 • Teo Dlg
  Teo Dlg 2 years ago+55

  Ποιος Σνικ??? NOIZY MONOOO <3 #ALB

 • Music AL
  Music AL 2 years ago+25

  THE BLOODY ALBOZ #1 👑 Na ka ni zanin edhe Evropa

 • Loris Elezi
  Loris Elezi 2 years ago+25

  09.05.2017 like kush e ngon hala😘😍😍👌ever

 • dublimet e botes
  dublimet e botes 2 months ago+52

  Like kush e ngjo ne 2019😂😂

 • Obama Obi
  Obama Obi 2 years ago+9

  Grande: it's back 👌
  $.c#fact
  Barvo browa ;)

 • Siinbad Muslija
  Siinbad Muslija 2 years ago+7

  R.I.P replay button ♥

 • Artjola Resuli
  Artjola Resuli 2 years ago+5

  Je Dashuri Mbi Cdo Dashuri🙈❤👌

 • xristina love
  xristina love 2 years ago+11

  Grande therisni Noizy OTR

 • celica benjamin
  celica benjamin 3 years ago+32

  Grande??Big grande!!! Super star Revolution Music Albenia

 • eva diamanti
  eva diamanti 2 years ago+4

  you are NUMBER ONE NOIZY

 • Serxho Harizi
  Serxho Harizi 2 years ago+6

  like qe ta vertetojm qe dgjohet hala 11/06/2017

 • Haki Zeqiraj
  Haki Zeqiraj 2 years ago+2

  njifem si i pari erdha me bugti

 • Maria V
  Maria V 2 years ago+3

  THE BEST SONG OF ALL💘❤💪...#Grande#NOIZY

 • AnriGaming
  AnriGaming 2 years ago+3

  noizy is a king ; |

 • Fortnite clips & challenges!

  Im OTR forever YOU ARE THE BEST NOIZY